Hallitus

Pirjo Kettunen

puheenjohtaja, ohjaaja
040 764 6607 / LiLat ry
email: kia.mummi@gmail.com
Postiosoite: Ruuskanmutka 1 b 7, 83100 Liperi

Katja Kinnunen

varapuheenjohtaja, ilmoitukset, tiedotteet, fb-sivut
040 547 6649
voimakammari@gmail.com

Leila Koljonen

galleristi
044 529 4933
leila.koljonen@hotmail.com

Vesa Inkinen

hallituksen jäsen, koulutus/kurssivastaava, ohjaaja
0400 186 860
vesaj.inkinen@gmail.com

Arja Hämäläinen

hallituksen jäsen, kanttiinivastaava
050 329 8444
arja.hamalainen@hotmail.com

Tuula Asikainen

hallituksen jäsen, sihteeri
041 434 6067
asikainentr@gmail.com

Anja Pulli

hallituksen jäsen
050 360 3696
pulli.anja@gmail.com

Keijo Jolkkonen

hallituksen jäsen, yleisasiantuntija
050 566 1725
keijo.t.jolkkonen@hotmail.com

Aki Ikonen

hallituksen jäsen, tuotteet
040 591 0837
ikone.aki@gmail.com

Tarja Riikonen

hallituksen jäsen, rahastonhoitaja
0400 377 292
riikonen.tt@gmail.com

Eero Mononen

hallituksen jäsen, retkivastaava
040 358 6051
eero.mononen@hotmail.com

Toimihenkilöt:

Jorma Siitonen
tiedottaja, kotisivut, ohjaaja
044 297 6710
jorma_siitonen@hotmail.com

Eija Surakka
Jäsenrekisterin ylläpito
0400 156 071
eija.surakka@gmail.com

Hallitus, toimihenkilöitä ja talkoolaisia 2022
Kuva 1: Hallituksen jäseniä ja toimihenkilöitä vuonna 2022

haaKuva 2: Hallitus vuonna 2021

Tulevat tapahtumat

07.12.22 17:30 - 21:00 JOULUTANSSIT, Yhteisötalon liikuntasali, Opintie 2, Liperi. Lämpimästi tervetuloa kaikki!