Yhteystiedot

Liperin lavatanssijat

Kettunen Pirjo

tanssi@lilat.com

puheenjohtaja
kia.mummi@gmail.com
Postiosoite: Ruuskanmutka 1 b7, 83100 Liperi

040 764 6607

 

050-5928449

Kinnunen Katja varapuheenjohtaja
voimakammari@gmail.com
040-547 6649
Asikainen Tuula hallituksen jäsen, sihteeri
asikainentr@gmail.com
041-434 6067
Hämäläinen Arja hallituksen jäsen, kanttiinivastaava
arja.hamalainen@hotmail.com
040 485 1068
Inkinen Vesa hallituksen jäsen, koulutus- ja kurssivastaava
vesaj.inkinen@gmail.com
0400-186 860
Väisänen Tiina hallituksen jäsen, galleristi
tiinakvaisanen63@gmail.com
0444 422 209
Riikonen Tarja hallituksen jäsen, rahastonhoitaja             riikonen.tt@gmail.com 0400 377 292
Mononen Eero hallituksen jäsen, retkivastaava
eero.mononen@hotmail.com
040 358 6051
Ikonen Aki

hallituksen jäsen, tuotteet,          akiikone@gmail.com

040 591 0837
Keijo Jolkkonen hallituksen jäsen, yleisasiantuntija
keijo.t.jolkkonen@hotmail.com
050 566 1725
Anja Pulli hallituksen jäsen
pulli.anja@gmail.com
0503603696

Siitonen Jorma   

 

Martikainen Riitta 

Hyttinen Piia 

 

Hyttinen Kalevi      

ohjaaja, kotisivut
jorma_siitonen@hotmail.com 

jäsenrekisterin ylläpito                                  riitta.martikainen@maakaista.fi 

ohjaaja                                                          piia.hyttinen@kolumbus.fi 

ohjaaja                                                          kalevi.hyttinen@kolumbus.fi

           

0442976710

 

040 744 9382 

050 501 0034

 

050 560 0358 

        

Facebook

facebook
Lilojen Facebook-ryhmä