Hallitus

Pirjo Kettunen

puheenjohtaja, ohjaaja
040-764 6607 LiLat
email: kia.mummi@gmail.com
Postiosoite: Ruuskanmutka 1 b 7, 83100 Liperi

Piia Hyttinen

varapuheenjohtaja, ohjaaja
050-5010034

piia.hyttinen@kolumbus.fi

Tiina Väisänen

hallituksen jäsen, galleristi             ohjaaja
 0444 422 209

tiinakvaisanen63@gmail.com

Vesa Inkinen

hallituksen jäsen
koulutus-kurssivastaava
ohjaaja
0400-186 860

 vesaj.inkinen@gmail.com

Arja Hämäläinen

hallituksen jäsen
kanttiinivastaava
050-3298444

arja.hamalainen@hotmail.com

Tuula Asikainen

sihteeri
041-434 6067

asikainentr@gmail.com


 

Anja Pulli

hallituksen jäsen
050 360 3696

pulli.anja@gmail.com

Keijo Jolkkonen

hallituksen jäsen, yleisasiantuntija
050 566 1725

keijo.t.jolkkonen@hotmail.com

Aki Ikonen

hallituksen jäsen, tuotteet
040 591 0837

ikone.aki@gmail.com

Tarja Riikonen

hallituksen jäsen
rahastonhoitaja
0400-377 292

riikonen.tt@gmail.com

Eero Mononen

hallituksen jäsen, retkivastaava
040 358 6051

eero.mononen@hotmail.com

Uusi hallitus 2020 ja toimihenkilöt

Kalevi Hyttinen

tiedottaja; ilmoitukset , tiedotteet, jäsenrekisteri, fb-päivitys,  ohjaaja
0505600358
kalevi.hyttinen@kolumbus.fi 

Jorma Siitonen

tiedottaja, kotisivut, ohjaaja
044-2976710
email: jorma_siitonen@hotmail.com